Pantallona të shkurtra me rrip në...
Pantallona të shkurtra me rrip në...
Pantallona të shkurtra me rrip në...
Pantallona të shkurtra me rrip në...

Pantallona të shkurtra me rrip në model shumëngjyrësh

amargi-pranvere-09
Artikujt e fundit në gjendje
7 500 Lekë

Detajet e produktit:

  • 100% pambuk
  • Model me rrip
  • Me punim me viza
  • Shkon me gjithcka
Ngjyra
  • E zezë

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Rreth pëlhurës:

Pëlhura është vendase, e punuar me dorë nga gra artizane që ruajnë ende këtë traditë të vjetër.

Me blerjen e kësaj pjese, ju mbështetni drejtpërdrejt punën e tyre.

Përbërja
Pambuk
No reviews

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

15 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.