Pantallona me bel të lartë
Pantallona me bel të lartë
Pantallona me bel të lartë

Pantallona me bel të lartë

Pantallona me bel të lartë prodhuar nga Amargi

Made in Albania

Madhësia
110,00 €
Pa tatim

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Pantallona me bel të lartë prodhuar nga Amargi

Detajet

  • 50% pambuk, 50% mëndafsh
  • Thurur me tezgjah me dore
  • Madhësia e modelit në foto: XXS
  • Gjatësia: 175 cm
Pëmbajtja
Mëndafsh
Pambuk
amargi-SS21-cigarettepaints

Koleksioni vjetor endet nga rajoni në rajon për të kërkuar forma, ngjyra dhe motive të heshtura në muze. Në thelb të markës sonë është zgjedhja jonë e rrobave artizanale, të zgjedhura qëllimisht në mbështetje të ekonomisë lokale, fuqizimit të grave dhe parimeve të qëndrueshmërisë.

No reviews

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

16 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Ne përdorim cookies për të personalizuar dhe optimizuar përmbajtjen që ju shfaqet, në mënyrë që t'ju garantojë përvojën më të mirë të blerjes në internet. Duke klikuar "Prano të gjithë cookies", ne do të vazhdojmë t'ju ofrojmë oferta dhe sugjerime të personalizuara, bazuar në ato që ju pëlqen. Nëse preferoni, mund të zgjidhni të vazhdoni të përdorni opsionin "Vetëm cookies të kërkuara". Sidoqoftë, ju lutem vini re se bllokimi i disa llojeve të cookies mund të ketë një ndikim në mënyrën se si ne mund t'ju ofrojmë përmbajtje të personalizuar që mund t'ju pëlqejnë.

Për më shumë informacion në lidhje me cookies dhe pse i përdorim ato, vizitoni faqen tonë të Politikave të Cookie në çdo kohë.