Këmishë me mëngë të gjata me vija
Këmishë me mëngë të gjata me vija
Këmishë me mëngë të gjata me vija
Këmishë me mëngë të gjata me vija

Këmishë me mëngë të gjata me vija

amargi-pranvere-14
Artikujt e fundit në gjendje
9 000 Lekë

  • 100% pambuk
  • Bardhë me vija të tejdukshme
  • Model që shkon me shumë raste
  • 100% Made in Albania.
Ngjyra
  • krem

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Rreth pëlhurës:

Pëlhura është vendase, e punuar me dorë nga gra artizane që ruajnë ende këtë traditë të vjetër.

Me blerjen e kësaj pjese, ju mbështetni drejtpërdrejt punën e tyre.

Përbërja
Pambuk

Ky produkt behet me porosi.

Pasi te kryeni blerjen, do te vihemi ne kontakt me ju per masat. 

No reviews

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

15 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.