Varëse

Varëse

Artikujt e fundit në gjendje
13 000 Lekë

Varëse e punuar me dorë me shumë dashuri e kujdes nga Bela.

100% Made in Albania

Ngjyra
  • Gri

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Përbëhet nga materiali i shajakut që është baza, gura të bardhë në formë rrethi e gura prej xhami në formë spirale ngjyre argjendi.

Mbyllet me fjongon e zezë e mund të mbahet në lartësi të ndryshme pasi fjongo është e gjatë qëllimisht

No reviews

16 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.