Varëse me gur natyral
Varëse me gur natyral

Varëse me gur natyral

Artikujt e fundit në gjendje
6 000 Lekë

Gjerdan i punuar me dorë me gurë natyralë

100% Made in Albania

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Gjerdan i punuar me dorë me gurë natyralë.

Përbëhet nga gurë të ndryshëm natyrorë si koral, turkeze, lazul lapis, turkuaz afrikan, agat

100% Made in Albania

No reviews

16 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.