Unaze me gurë dhe perlë
Unaze me gurë dhe perlë
Unaze me gurë dhe perlë
Unaze me gurë dhe perlë
Unaze me gurë dhe perlë

Unaze me gurë dhe perlë

anart-unaze-03
1 000 Lekë

Unaze me gurë dhe perlë e punuar me dorë nga motrat "An'Art Koçollari"

100% Made in Albania

Ngjyra
  • Gri
  • Portokalli
  • Blu
  • e kaltër

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Si thoni per unaza te punuara ne dore, me gure natyrale energjike apo perla.

Nje detaj praktik, qe mund te mbahet ne dore kur lani duart pasi shkelqejne edhe me pas larjes me detergjent, mjafton të thahen duart mirë pas larjes.

Realizuar me Amazonit Blu, kristale austriake; Sun stone faceted, kristal austriak dhe opal, me gurin Mother of Pearl, kristal dhe kiwi jasper.

No reviews

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

4 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.