Mbajtëse buke katrore
Mbajtëse buke katrore

Mbajtëse buke katrore

Artikujt e fundit në gjendje
1 500 Lekë

Mbajtëse buke pambuku e bërë me dorë.

100% Prodhuar në Shqipëri

Ngjyra
  • E kuqe
  • E zezë
  • E gjelbër
  • Braun
  • Rozë
  • e kuqe e erret

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Mbaktës buke pambuku ose mbajtëse frutash i punuar me dorë.

Forma e tij katror e bën atë të gjithanshëm në përdorim.

Pajisur me një shtresë të brendshme pambuku të përshtatshme për kontakt të drejtpërdrejtë me ushqimet.

Përbërja
Pambuk
No reviews

3 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.