Kordel me lule rozë
Kordel me lule rozë

Kordel me lule rozë

Artikujt e fundit në gjendje
2 500 Lekë

Kordel i punuar me dorë me shumë dashuri e kujdes nga Erinda.

100% Made in Albania

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Kordel me lule rozë i punuar me dorë me shumë dashuri e kujdes nga Erinda në "Art&Deko by Erinda"

Përbërja
Organzë
Saten
No reviews

15 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.