Ekskluzive - Vathë "Krahë Engjëjsh"...
Ekskluzive - Vathë "Krahë Engjëjsh"...
Ekskluzive - Vathë "Krahë Engjëjsh"...
Ekskluzive - Vathë "Krahë Engjëjsh"...

Ekskluzive - Vathë "Krahë Engjëjsh" nga An'Art

exl-anart-01
Artikujt e fundit në gjendje
3 200 Lekë

Vathë "Krahë Engjëjsh" të punuar me dorë nga An'Art Koçollari

100% Made in Albania

 

Çdo produkt është i punuar me dorë dhe mund të ndryshojë pak në pamje nga ky i treguar këtu.

 

Nje pale krahe engjejsh te punuar ne menyre artizanale.

Te lehte, te shndritshem ne detaje. Me gure te çmuar Peridot, Blue Ice Apatite, kristal austriak. Kapese celik me veshje floriri e cila nuk nxihet.

Ideuar & punuar nga An'Art.

No reviews

16 produkte të tjerë në të njëjtën kategori:

Product added to wishlist

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën e shfletimit të përdoruesve dhe për të mbledhur informacion mbi përdorimin e vetë faqes. Ne përdorim si cookie teknike ashtu edhe palë të treta për të dërguar mesazhe promovuese bazuar në sjelljen e përdoruesit. Ju mund t'i njihni detajet duke u konsultuar me politikën tonë të privatësisë këtu.

Duke vazhduar të shfletoni, ju pranoni përdorimin e cookies; përndryshe është e mundur të largohet nga faqja.