Artizanati Shqiptar

Portali i parë i artizanatit Shqiptar

Zgjidh Shqipërinë!

Artizanët

Produktet

Mjaltë

Wildflower honey

Rapsodia
rapsodia-mjalte
12,50 €
Mjaltë shumëlulesh prodhuar nga "Baxho Rapsodia" 100% Made in Albania
Veshje

Fund me vija

Amargi
amargi-SS20-multicolorskirt
60,00 €
Fund me vija prodhuar nga Amargi Made in Albania
Vathë në bakër
Artikujt e fundit në gjendje
Vathë

Vathë në bakër

Art&Deko by Erinda
erinda-vathe-003
16,67 €
Vathë në bakër punuar me dorë nga Erinda Made in Albania
Jastekë dekorative

Këllëf jasteku i endur në tezgjah

Artistike Zadrima
az-cushion-001
8,33 €
Këllëf jasteku i endur në tezgjah e punuar me dorë nga Tereze Made in Albania
Kordel me lule i punuar me...
Artikujt e fundit në gjendje
Kordhela

Kordel me lule i punuar me dorë

Art&Deko by Erinda
erinda-kordel-001
29,17 €
Kordel me lule i punuar me dorë nga Erinda Made in Albania
Reçel dhe komposto

Komposto luleshtrydhe

Rapsodia
rapsodia-komposto-luleshtrydhe
2,50 €
Komposto luleshtrydhe prodhuar nga "Baxho Rapsodia"  100% Made in Albania
Reçel dhe komposto

Reçel rrushi

Rapsodia
rapsodia-recel-rrushi
2,50 €
Reçel rrushi prodhuar nga "Baxho Rapsodia" 100% Made in Albania
Varëse "Crystal kiss on the...
Artikujt e fundit në gjendje
Varëse

Varëse "Crystal kiss on the neck"

An'Art Koçollari
anart-varese-001
20,00 €
Varëse "Crystal kiss on the neck" punuar me dorë An'Art Made in Albania

Na ndiqni

Product added to wishlist

Ne përdorim cookies për të personalizuar dhe optimizuar përmbajtjen që ju shfaqet, në mënyrë që t'ju garantojë përvojën më të mirë të blerjes në internet. Duke klikuar "Prano të gjithë cookies", ne do të vazhdojmë t'ju ofrojmë oferta dhe sugjerime të personalizuara, bazuar në ato që ju pëlqen. Nëse preferoni, mund të zgjidhni të vazhdoni të përdorni opsionin "Vetëm cookies të kërkuara". Sidoqoftë, ju lutem vini re se bllokimi i disa llojeve të cookies mund të ketë një ndikim në mënyrën se si ne mund t'ju ofrojmë përmbajtje të personalizuar që mund t'ju pëlqejnë.

Për më shumë informacion në lidhje me cookies dhe pse i përdorim ato, vizitoni faqen tonë të Politikave të Cookie në çdo kohë.